Welkom op de website van:

K.V.Eendracht Winnik

Stamnummer: 04234

Dagelijks Bestuur

Voorzitter
Beheer dagelijkse werking

Eresecretaris
Opvolgen ongevaldossiers

Heymans Freddy
Bosveld 13
9400 Denderwindeke
0474/93.93.90
054/32.42.74
freddy.heymans1@telenet.be

Heymans Armand
Groteweg 445
9500 Geraardsbergen
0474/94.22.69
armand.heymans@telenet.be

Penningmeester

Gerechtigd Correspondent
Webmaster

Tembuyser Jacques
Edingsesteenweg 405/2
9400 Denderwindeke
0475/93.32.16
jacques.tembuyser@telenet.be

Voesterzoons Luc
Linkebeek 28A
9400 Denderwindeke
0478/55.13.83
luc.voesterzoons1@pandora.be

Organisaties + Kledij

Assistentie Organisaties +
Dagelijkse werking

Kosynsky Philippe
Stenebrug 43
9402 Meerbeke
0476/26.99.85
phil@kosynsky.be

De Smet Yves
Knipperhoek 24
9450 Denderhoutem
0472/18.04.28
yves.de.smet1@gmail.com

Tvjo's - Jeugdwerking - Tornooien

Verantwoordelijke A-elftallen en Beloften

Severs Stijn (0498/35.18.04)
stijn_severs@hotmail.com

Jacobs Jean (0478/36.42.60)
jacobs550@live.be

Kestens Alain (0472/54.17.22)
alain.kestens@sfpd.fgov.be

Cleppe Hans (0468/11.36.62)
clepken69@gmail.com

Catering + Onderhoud Terreinen

Onderhoud Minnenhofcomplex

De Jonge Paul (0476/34.44.56)

Vanderlinden Hans (0476/75.88.04)

De Schuiteneer Cyriel (0468/22.48.50)

De Blauwe Norbert
Minnenhofstraat 6
9400 Denderwindeke
0496/49.76.86

Sportieve medewerkers

Vrijwillige medewerkers

Van Belle Andre - Leirens Freddy

Massaer Heinz - Wachtelaer Wim

Godelieve - Jacqueline - Annie

Carine - Linda - Phoebe - Jitske

Magda - Eddy - Marc

HARTELIJK DANK AAN ALLE MEDEWERKERS