Welkom op de website van:

K.V.Eendracht Winnik

Stamnummer: 04234

Dagelijks Bestuur

Voorzitter - Evenementen - SponsoringGerechtigd correspondent - Afgev. 1e Elftal

Heymans Freddy
Bosveld 13
9400 Denderwindeke
0474/93.93.90
054/32.42.74
freddy.heymans1@telenet.be

Heymans Armand
Groteweg 445
9500 Geraardsbergen
0474/94.22.69
armand.heymans@telenet.be

PenningmeesterClubsecretaris - Webmaster

Tembuyser Jacques
Edingsesteenweg 405/2
9400 Denderwindeke
0475/93.32.16
jacques.tembuyser@telenet.be

Voesterzoons Luc
Linkebeek 28A
9400 Denderwindeke
0478/55.13.83
luc.voesterzoons1@telenet.be

Tvjo - Jeugdsecretaris - TornooienVerantwoordelijke Beloften

Severs Stijn
Edingsesteenweg 420
9400 Denderwindeke
0498/35.18.04
stijn_severs@hotmail.com

Kestens Alain
Edingsesteenweg 367
9400 Denderwindeke
0472/54.17.22
alain.kestens@sfpd.fgov.be

Jeugdco÷rdinatorenOnderhoud Minnenhofcomplex

U6-U7 : Jacobs Jean (0478/36.42.60)
U8-U9 : Verhoeven Franky (0496/77.02.60)
U10-U13 : Vandervelde Bart (0477/61.78.26)
U15-U17 : De Roeve Didier (0478/65.65.01)

De Blauwe Norbert
Minnenhofstraat 6
9400 Denderwindeke
0496/49.76.86

Belijning Terreinen + onderhoudJeugdmedewerker

De Jonge Paul
Krepelstraat 65
9400 Denderwindeke
0476/34.44.56

Leirens Freddy
Rijstraat 20
9400 Denderwindeke
0497/79.27.25

CateringBestuursleden

De Jonge Paul
Krepelstraat 65
9400 Denderwindeke
0476/34.44.56

Jacobs Roger
Vandervelde Johnny
De Smet Yves

Sportieve medewerkersVrijwillige Medewerkers

Van Belle Andre
Massaer Heinz
Wachtelaer Wim

Godelieve - Jacqueline - Annie
Carine - Linda - Phoebe - Jitske
Magda - Eddy - Marc - Geert

HARTELIJK DANK AAN ALLE VRIJWILLIGE MEDEWERKERS